Інформація про локальний осередок ELSA Київ

Локальна група ELSA Київ є одним з найперших осередків нашої організації на території України. На сьогоднішній день ми налічуємо близько 170 членів, які є представниками майже всіх регіонів України, що робить наш дружній колектив досить цікавим та колоритним. Також важливим для нашої групи є те, що ми об’єднуємо студентів та випускників багатьох київських вищих навчальних закладів, що дає можливості широкої співпраці, які успішно реалізовуються.

За період нашої діяльності була проведено велика кількість різноманітних заходів, як на локальному, всеукраїнському та міжнародному рівні. Минулого року почав успішно працювати сайт нашого осередку, що є вагомим та безперечно корисним досягненням. Варто зазначити, що ELSA Київ має багато друзів закордоном, у вересні ми провели навчальний візит з ELSA Катовіце, а минулої осені наші мембери відвідали Прагу та чехи завітали до нас.

Восени було організовано екскурсію до Торгово-промислової палати України та зустріч з народним депутатом Верховної Ради України Шишкіною Еліною Вікторівною. Грудень був повністю присвячений правам людини, наші члени побували на семінарі та конференції з цієї тематики. В січні представники локального осередку відвідали Парламентські слухання на тему: «Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи», які відбувалися у сесійній залі Верховної Ради України.

Необхідно зазначити, що ELSA Київ веде активне життя, ми разом ходимо на футбол, в театр, просто весело проводимо час.