Інформація для роботодавців

c3SKdYZ6FBQ

Програма обміну міжнародними студентськими стажуваннями (Student Trainee Exchange Programme (STEP) є особливою програмою обміну. Вона надає компаніям можливість залучити висококваліфікованих студентів-юристів та випускників з усієї Європи в якості стажерів.

Стажування може тривати від 2 тижнів до 2 років. Участь у STEP є дуже простим і ефективним способом для того, щоб розширити кругозір компанії в процесі залучення молодих юристів з інших країн до роботи в компанії.

Для отримання висококваліфікованих стажерів необхідно заповнити Traineeship Specification Form, в якій роботодавець вказує свої вимоги до кандидатів, часові рамки проведення стажування тощо. Після підписання угоди з ELSA, ми починаємо промоутинг стажування та добір заявок кандидатів серед молодих спеціалістів з 42 країн Європи, а саме з таких країн,як: Албанія, Вірменія, Австрія, Азербайджан, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Люксембург , Мальта, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Македонія, Румунія, Росія, Сербія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна та Сполучене Королівство.

Після отримання аплікаційних форм від кандидатів ELSA робить попередній відбір заявників, надаючи роботодавцю анкети тільки висококваліфікованих студентів, які відповідають його вимогам.

Ваші переваги від участі у STEP:
– Обмін знаннями та досвідом, культурний обмін;
– Можливість використання стажера як перекладача-носія мови;
– Безкоштовний піар компанії в 42 країнах світу через інтернет, журнал Synergy, презентації, соціальні мережі тощо;
– Легка форма участі у Програмі, мінімалізовані витрати, позбавлення клопоту з адмініструванням стажування;
– Висока кваліфікація студентів-членів ELSA, широкий вибір кандидатури, можливість висування різних вимог (мовних, кваліфікаційних), якісний відбір кандидатів;
– Можливість підтвердження соціальної спрямованості компанії, бажання налагодження міжнародного співробітництва.

STEP – безкоштовний промоутинг
Однією з найважливіших переваг STEP є можливість піару фірми-роботодавця як на міжнародному так і на всеукраїнському рівні. Для цього ми використовуємо:

Newsletter – це електронне видання з актуальними стажуваннями.

Synergy – офіційне видання ELSA, що публікуються двічі на рік (восени та навесні), тираж налічує 10 000 примірників, що розповсюджуються серед студентів, фірм-партнерів, серед працівників Ради Європи.

Крім цих журналів ми також використовуємо поштову розсилку, соціальні мережі та багато іншого.

Більше інформації про можливості участі у Програмі STEP Ви можете дізнатись на step portal   http://step.elsa.org та за електронною адресою vpstep@elsa-kyiv.org.